| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 67 dB |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | DWB65CC30 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 67 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | СРЕБРИСТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005527069 |














