| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++ |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 56 dB |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | DWB67DN60 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А++ |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 56 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | B |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005482085 |














