| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 420 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 73.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 66 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | LFC316X |
| ТИП: | ПИРАМИДИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 420 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 73.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 66 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | D |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543614585 |






















