| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 395 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 57.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 68 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | ELICA |
| МОДЕЛ: | CHIMMY LX WH/A/60 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 395 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 57.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 90 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 68 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | C |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 6.0 W |
| ШИРИНА: | 59.80 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8020283060371 |







