| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 205 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 35.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 68 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | СМЕНЯЕМИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | ELICA |
| МОДЕЛ: | VERVE WH/F/50 |
| ТИП: | КЛАСИЧЕСКИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 205 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 35.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 50 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 68 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | E |
| ВИД ФИЛТРИ: | СМЕНЯЕМИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 3.0 W |
| ШИРИНА: | 50.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8020283031760 |










