| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 505 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 62.2 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 62 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | WHC623E16X |
| ТИП: | ПИРАМИДИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 505 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 62.2 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 135 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 62 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Не |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 6.0 W |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Не |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838942072352 |






















