| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 649 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 21.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 63 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HADG 6 CBS4B |
| ТИП: | НАКЛОНЕНИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 649 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А++ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 21.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 63 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | C |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019090658 |














