| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 649 m3/h |
| ENERGY CLASS | А++ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 21.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 63 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HADG 6 CBS4B |
| TYPE: | TILT |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 649 m3/h |
| ENERGY CLASS: | А++ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 21.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 63 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | C |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| TIMER: | Yes |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019090658 |














