| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 450 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 32.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 64 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | DA 6698 D ED |
| ТИП: | Т-ОБРАЗНИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 450 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А++ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 32.0 kWh |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 117 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 64 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 12.0 W |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ДИАМЕТЪР НА ИЗХОДА ЗА ВЪЗДУХОВ: | 15 мм |
| ШИРИНА: | 89.80 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002515937006 |


