| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 622 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 50.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 72 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | NK36C5703TS/UR |
| ТИП: | Т-ОБРАЗНИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 622 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 50.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 315 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 72 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | C |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 2.5 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095534862 |





















