| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 476 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 45.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 66 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | GALLERY 60 INOX |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 476 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 45.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 120 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 66 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Не |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 2.0 W |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Не |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234276056 |





