| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 613 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 137.8 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 68 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | ХАЛОГЕННО |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | DBP 60 PRO |
| ТИП: | ПИРАМИДИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 613 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 137.8 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 180 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 68 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | C |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Не |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | ХАЛОГЕННО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 56.0 W |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Не |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8421152133705 |






















