| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 490 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 41.1 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 65 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WHVA 62F LM K |
| ТИП: | НАКЛОНЕНИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 490 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 41.1 kWh |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ: | 233 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 65 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | B |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| ШИРИНА: | 59.80 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437627590 |







