| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 900 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DAAG125-90 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 900 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 11000 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 7799034001680 |






