| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 230 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | HIKOKI |
| МОДЕЛ: | G23ST |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 230 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 6600 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 4966376276752 |







