| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-AG54 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 3000-12000 |
| КУФАР: | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972000810 |








