| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | DCG412N-XJ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 8000 |
| КУФАР: | Не |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | DEWALT 18V XR |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.620 kg |
| EAN | 5035048356180 |




