| ЦВЯТ | ХРОМ/МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 7.60 см |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ЕЛИНОР |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ЧАША |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА / СТЪКЛО |
| ЦВЯТ: | ХРОМ/МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 7.60 см |
| СЕРИЯ: | ELINOR |
| EAN | 6988354236501 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | ХРОМ/МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 7.60 см |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ЕЛИНОР |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ЧАША |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА / СТЪКЛО |
| ЦВЯТ: | ХРОМ/МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 7.60 см |
| СЕРИЯ: | ELINOR |
| EAN | 6988354236501 |