| ЦВЯТ | ХРОМ/МАТ |
| ДИЗАЙН | ВЕРТИКАЛНА |
| ДЪЛЖИНА | 16.50 см |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | VIRGINIA |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ |
| ЦВЯТ: | ХРОМ/МАТ |
| ДИЗАЙН: | ВЕРТИКАЛНА |
| ДЪЛЖИНА: | 16.50 см |
| СЕРИЯ: | VIRGINIA BF |
| EAN | 5901487720922 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | ХРОМ/МАТ |
| ДИЗАЙН | ВЕРТИКАЛНА |
| ДЪЛЖИНА | 16.50 см |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | VIRGINIA |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | ПОСТАВКА ЗА ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ |
| ЦВЯТ: | ХРОМ/МАТ |
| ДИЗАЙН: | ВЕРТИКАЛНА |
| ДЪЛЖИНА: | 16.50 см |
| СЕРИЯ: | VIRGINIA BF |
| EAN | 5901487720922 |