| ТИП АКСЕСОАР | КАЛЪФ ЗА ДЪСКА |
| РАЗМЕР СМ | 130.00 см |
| Марка | VILEDA |
| МОДЕЛ: | COMFORT PLUS BLUE |
| РАЗМЕР: | 130 X 45 CM |
| ЦВЯТ: | СИН |
| РАЗМЕР СМ: | 130.00 см |
| ТИП: | КАЛЪФИ ЗА ДЪСКА ЗА ГЛАДЕНЕ |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАЛЪФ ЗА ДЪСКА |
| МОДЕЛ: | COMFORT PLUS BLUE |
| ТИП АКСЕСОАР: | КАЛЪФ ЗА ДЪСКА |
| РАЗМЕР СМ: | 130.00 см |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 8001940006314 |


