| ДЪЛЖИНА | 100.00 mm |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DCGB4-1 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ШИНА |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 mm |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.070 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА МОДЕЛ DALMCH18-1 |
| EAN | 7799034133176 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 100.00 mm |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DCGB4-1 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ШИНА |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 mm |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.070 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА МОДЕЛ DALMCH18-1 |
| EAN | 7799034133176 |