| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | 3 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КВАДРАТЕН ПРОФИЛ |
| EAN | 3800123166365 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | 3 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КВАДРАТЕН ПРОФИЛ |
| EAN | 3800123166365 |