| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 mm |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | 3 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 m |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.00 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7799034025259 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 mm |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | 3 ММ 15 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 15.00 m |
| ДИАМЕТЪР MM: | 3.00 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7799034025259 |