| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 mm |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DATH-03 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ШПУЛА С КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 2.00 m |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.40 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА МОТОРНА КОСА |
| EAN | 7799034001567 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДИАМЕТЪР MM | 2.40 mm |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DATH-03 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР: | ШПУЛА С КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 2.00 m |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.40 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА МОТОРНА КОСА |
| EAN | 7799034001567 |