| ВИД НА АКСЕСОАРА | ГЕЙМПАД |
| Марка | IPEGA |
| МОДЕЛ: | PG-9076 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ГЕЙМПАД |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6987264390761 |






i
"" Днес





| Спецификации | |
| Работно напрежение: | DC3.7V, 30 mA |
| Консумация в режим на готовност: | <10uA |
| Време на работа: | ~10 ч. |
| Захранващ ток: | DC5V/500mA |
| Bluetooth обхват: | ≤8M |
| Капацитет на батерията: | 380mAh |
| Тегло: | 200 гр. |
| Размери: | 16.00 x 10.00 x 3.00 см. |
| ВИД НА АКСЕСОАРА | ГЕЙМПАД |
| Марка | IPEGA |
| МОДЕЛ: | PG-9076 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ГЕЙМПАД |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6987264390761 |