| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 14.4 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 28.00 nm |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.30 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | PSR 14.4 LI |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 14.4 V |
| ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА: | Да |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ: | 28.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ: | 21 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 400 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 25 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 8 мм |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | 3 |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| LED ЛАМПА: | Да |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | SYNEON CHIP |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3165140766906 |


