| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 62.00 nm |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 3.00 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 2 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | DDF482RFEB BLACK EDITION |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА: | Не |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ: | 62.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ: | 22 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-600 / 0-1900 |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 38 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | MAKITA LXT |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 3.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2: | 3.00 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 2 |
| LED ЛАМПА: | Да |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381845359 |




