HIKOKI DS18DF-WCZ 18 V, 53.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 2.00 Ah, КУФАР
Код: 147138
В наличност
Доставка:
Поръчай сега и вземи от:
"" до 7 дни
Очаквано време за доставка от 1 до 5 дни.
Цена:120.15/234.99 лв.
Купи на изплащане
от4.53
/
8.86 лв.
Продуктът се продава само онлайн
Важно!!!
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V
МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ
53.00 nm
БРОЙ СКОРОСТИ
2
КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА
2.00 Ah
БРОЙ БАТЕРИИ
2
ПОДХОДЯЩ ЗА
ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
МаркаHIKOKI
МОДЕЛ:
DS18DF-WCZ
ТИП БАТЕРИЯ:
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ:
18 V
ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА:
Не
МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ:
53.00 nm
СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ:
23
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД:
БРОЙ СКОРОСТИ:
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО:
38 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ:
13 мм