| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 3.6 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.50 Ah |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ | 120 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА | 80 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | EASYSHEAR |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 3.6 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | ВГРАДЕНА |
| ЗАРЯДНО: | Не |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1.50 Ah |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 3.00 h |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ: | 120 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА: | 80 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.530 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4059952615547 |






