| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ | 200 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА | 160 мм |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | DUM604ZX |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | MAKITA LXT |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ: | 200 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА: | 160 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381837637 |




