| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 3.6 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.30 Ah |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ | 110 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА | 80 мм |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FZN 4101A |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 3.6 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1.30 Ah |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 4.00 h |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ: | 110 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.600 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РОТАЦИОННА ДРЪЖКА С 4 ПОЗИЦИИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669199075 |




