| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ | 16.00 L |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12 V |
| Марка | GARDENIA |
| ТИП ПРЪСКАЧКА: | ГРЪБНА |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ: | 16.00 L |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 12 V |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РЪЧЕН РЕЖИМ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800151315841 |








