| FLUID TANK VOLUME | 16.00 L |
| VOLTAGE | 12 V |
| Brand | GARDENIA |
| TYPE SPRAYER: | BACKPACK |
| FLUID TANK VOLUME: | 16.00 L |
| VOLTAGE: | 12 V |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.100 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | РЪЧЕН РЕЖИМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800151315841 |








