| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА | 227.00 см |
| Марка | PALISAD |
| МОДЕЛ: | 691238 |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА: | 227.00 см |
| ШИРИНА: | 128.00 см |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| EAN | 4044996035703 |






| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА | 227.00 см |
| Марка | PALISAD |
| МОДЕЛ: | 691238 |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА: | 227.00 см |
| ШИРИНА: | 128.00 см |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| EAN | 4044996035703 |