| ТИП | ON-EAR |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА | Да |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | HAKD10WYE |
| ТИП: | ON-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 85 dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 20000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 20 Ohm |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА: | Да |
| БАТЕРИЯ: | ДО 16 ЧАСА |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| МИКРОФОН: | Да |
| EAN | 4975769020896 |



i
"" Днес
| ТИП | ON-EAR |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА | Да |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | HAKD10WYE |
| ТИП: | ON-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 85 dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 20000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 20 Ohm |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА: | Да |
| БАТЕРИЯ: | ДО 16 ЧАСА |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| МИКРОФОН: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769020896 |