| ТИП | IN-EAR |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА | Не |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | MARSHALL |
| МОДЕЛ: | MODE |
| ТИП: | IN-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 99dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20Hz - 20kHz |
| ИМПЕДАНС: | 39 Ω |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА: | Не |
| ШУМОПОТИСКАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МИКРОФОН: | Да |
| EAN | 7340055309394 |







МОЩЕН ЗВУК В КОМПАКТЕН ДИЗАЙН

Специално изработените говорители пресъздават висококачествено аудио с минимални изкривявания.


Уникалният In-Ear дизайн, който пасва перфектно в ушите, е допълнен и с четири различни по размер тапи в комплектацията.
Mode имат дистанционно за управление на Вашата музика и микрофон за използване със смартфон.

ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН:
- 20–20,000 Hz
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ:
- 97dB SPL
ТИП ГОВОРИТЕЛИ:
- 9мм, Динамични
ИМПЕДАНС:
- 34 Ω
МИКРОФОН И ДИСТАНЦИОННО:
- Да, вградени в аудио кабела
СВЪРЗВАНЕ:
- 3.5 мм стерео аудио жак за свързване към смартфон, таблет, лаптоп
| ТИП | IN-EAR |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА | Не |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | MARSHALL |
| МОДЕЛ: | MODE |
| ТИП: | IN-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 99dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20Hz - 20kHz |
| ИМПЕДАНС: | 39 Ω |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА: | Не |
| ШУМОПОТИСКАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МИКРОФОН: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7340055309394 |