| ТИП | IN-EAR |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | MDREX15APW |
| ТИП: | IN-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 98 dB/mW |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 8 - 22000Hz |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА: | Не |
| ШУМОПОТИСКАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИКРОФОН: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 4905524937305 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| ТИП | IN-EAR |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | MDREX15APW |
| ТИП: | IN-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 98 dB/mW |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 8 - 22000Hz |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА: | Не |
| ШУМОПОТИСКАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИКРОФОН: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 4905524937305 |