| ТИП | ON-EAR |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | MDRZX310APW |
| ТИП: | ON-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 98 dB/mW |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10–24,000Hz |
| ИМПЕДАНС: | 24 Ohm (1kHz) |
| БЕЗЖИЧНА ВРЪЗКА: | Не |
| ШУМОПОТИСКАНЕ: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИКРОФОН: | Да |
| EAN | 4905524942187 |






















