| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ | MP3, WMA, FLAC, MKV |
| BLUETOOTH | Да |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 4 X 45 W |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | KW-M27DBT |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | MP3, WMA, FLAC, MKV |
| LCD ЕКРАН: | 800 x 480 |
| РАЗМЕР НА LCD ЕКРАНА: | 6,8" |
| BLUETOOTH: | Да |
| USB: | Да |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 4 X 45 W |
| ВИД ТУНЕР: | FM, DAB+ |
| RDS: | Да |
| ИЗХОД ЗА ПРЕДУСИЛВАТЕЛ: | Да |
| ПОВТОРЕНИЕ НА ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕТ: | Да |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ В СЛУЧАЕН РЕД: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | Capacitive with Printing |
| ОСВЕТЯВАНЕ НА БУТОНИТЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769025242 |






