| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ | MP3, FLAC, DivX, MKV, JPEG |
| BLUETOOTH | Да |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 4 X 50 W |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | DMH-A241BT |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | MP3, FLAC, DivX, MKV, JPEG |
| LCD ЕКРАН: | WVGA 800 X 480 |
| РАЗМЕР НА LCD ЕКРАНА: | 6.2" |
| BLUETOOTH: | Да |
| USB: | Да |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 4 X 50 W |
| ВИД ТУНЕР: | FM/AM |
| RDS: | Да |
| ИЗХОД ЗА ПРЕДУСИЛВАТЕЛ: | Да |
| AUDIO AUX ВХОД: | Да |
| ПОВТОРЕНИЕ НА ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕТ: | Да |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ В СЛУЧАЕН РЕД: | Да |
| ЦВЯТ НА ДИСПЛЕЯ: | ВАРИО |
| ОСВЕТЯВАНЕ НА БУТОНИТЕ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 34988028478759 |













