| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| МАТЕРИАЛ | ЧУГУН |
| Марка | UCAMP |
| МОДЕЛ: | FFT-630HC |
| ТИП БАРБЕКЮТА: | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА: | 37.00 см |
| ШИРИНА: | 35.50 см |
| МАТЕРИАЛ: | ЧУГУН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8934978812018 |







| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| МАТЕРИАЛ | ЧУГУН |
| Марка | UCAMP |
| МОДЕЛ: | FFT-630HC |
| ТИП БАРБЕКЮТА: | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА: | 37.00 см |
| ШИРИНА: | 35.50 см |
| МАТЕРИАЛ: | ЧУГУН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8934978812018 |