| ТИП НА БАСЕЙНА | ДЕТСКИ |
| ДИАМЕТЪР | 244 см |
| ВИСОЧИНА | 51.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 1688.00 L |
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ: | 56432 |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | ДЕТСКИ |
| ДИАМЕТЪР: | 244 см |
| ВИСОЧИНА: | 51.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 1688.00 L |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ТЕГЛО: | 13.400 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | С ПОКРИВ |
| EAN | 6941607328125 |












