| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 610.00 см |
| ШИРИНА | 366.00 см |
| ВИСОЧИНА | 122.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 20241.00 L |
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ: | 56719 |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА: | 610.00 см |
| ШИРИНА: | 366.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 122.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 20241.00 L |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ФИЛТЪР ПОМПА И СТЪЛБА |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО: | Не |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА: | Да |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА: | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ: | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР: | 128606 |
| EAN | 6942138987348 |














