| ВИД | Акумулаторни |
| ТИП | 9V |
| БЛИСТЕР | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Марка | FUJICELL |
| МОДЕЛ: | 9V 280mAh |
| ВИД: | Акумулаторни |
| ТИП: | 9V |
| БЛИСТЕР: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| EAN | 4936007528192 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ВИД | Акумулаторни |
| ТИП | 9V |
| БЛИСТЕР | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Марка | FUJICELL |
| МОДЕЛ: | 9V 280mAh |
| ВИД: | Акумулаторни |
| ТИП: | 9V |
| БЛИСТЕР: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| EAN | 4936007528192 |