| ВИД | Акумулаторни |
| ТИП | 9V |
| БЛИСТЕР | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | 9V 9VB1A17/10 170mAh |
| ВИД: | Акумулаторни |
| ТИП: | 9V |
| БЛИСТЕР: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 170 МAH |
| EAN | 8710895962988 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ВИД | Акумулаторни |
| ТИП | 9V |
| БЛИСТЕР | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | 9V 9VB1A17/10 170mAh |
| ВИД: | Акумулаторни |
| ТИП: | 9V |
| БЛИСТЕР: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 170 МAH |
| EAN | 8710895962988 |