| ВИД | Алкални |
| ТИП | 9V |
| БЛИСТЕР | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Марка | ENERGIZER |
| МОДЕЛ: | BASE 9V |
| ВИД: | Алкални |
| ТИП: | 9V |
| БЛИСТЕР: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| EAN | 7638900297409 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| ВИД | Алкални |
| ТИП | 9V |
| БЛИСТЕР | 1 БР БАТЕРИЯ |
| Марка | ENERGIZER |
| МОДЕЛ: | BASE 9V |
| ВИД: | Алкални |
| ТИП: | 9V |
| БЛИСТЕР: | 1 БР БАТЕРИЯ |
| EAN | 7638900297409 |