| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | ONE + |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18.00 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.50 Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | ONE + |
| ТИП | БАТЕРИЯ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18.00 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.50 Ah |
| Марка | RYOBI |
| МОДЕЛ: | RB18L15 |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | ONE + |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18.00 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1.50 Ah |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Не |
| МОДЕЛ: | RB18L15 |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | ONE + |
| ТИП: | БАТЕРИЯ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18.00 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1.50 Ah |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Не |
| EAN | 4892210124081 |




