| РЕЗОЛЮЦИЯ | 20.9 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 23.5x15.6 мм CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | NIKON |
| МОДЕЛ: | Z30 VLOGGER KIT |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 20.9 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 23.5x15.6 мм CMOS |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 11К/СЕК |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD (3840X2160) 30FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | RAW, JPEG |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.5 см |
| ПОДВИЖЕН ЕКРАН: | Да |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 209 |
| ISO: | 100-51200 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | 1х SD/SDHC/SDXC (UHS I) |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion EN-EL25 |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 128 X 73,5 X 59,5 ММ |
| ТЕГЛО: | 405 ГР. |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4960759908216 |









