| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.2 MPx |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | ZVE10LBDI 16-50MM |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.2 MPx |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.5 см |
| ПОДВИЖЕН ЕКРАН: | Да |
| ISO: | 100 - 32 000 |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SDXC/SDHC/SD/Memory Stick |
| ТИП БАТЕРИЯ: | NP-FW50 |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | ПЛАСТМАСА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5013493418301 |













