| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 100Х |
| Марка | LEVENHUK |
| МОДЕЛ: | МИКРОСКОП И ТЕЛЕСКОП SCOPE 2 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОП |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 100Х |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 50mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 500mm |
| ФОКУСНО ОТНОШЕНИЕ: | F/10 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5905555012520 |













| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 100Х |
| Марка | LEVENHUK |
| МОДЕЛ: | МИКРОСКОП И ТЕЛЕСКОП SCOPE 2 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОП |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 100Х |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 50mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 500mm |
| ФОКУСНО ОТНОШЕНИЕ: | F/10 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5905555012520 |